Een 26-jarige man uit Westerlo krijgt een probatiestraf van twee jaar. Terwijl hij op de E313 aan het rijden was, schoot de 26-jarige Kevin B. uit Westerlo met een airsoftwapen naar een andere auto. De autoruit vloog aan diggelen. Kevin B. moet zich nu dus gedurende 2 jaar een bepaalde voorwaarden houden. Als hij dat niet doet, vliegt hij effectief voor 18 maanden de cel in. Zijn 23-jarige schoonbroer ook uit Westerlo krijgt 6 maanden celstraf met uitstel.
Schutter E313 krijgt twee jaar probatiestraf
maa 7 Nov 2022

Wapens gekocht
Het veroordeelde duo was op 6 maart naar een stockverkoop in Ranst geweest. Ze kochten er enkele wapens. Op de terugweg naar huis werd op de E313 in Herentals één van die wapens al meteen gebruikt. In de auto zat een klein kindje. Het openbaar ministerie tilde zwaar aan de feiten.
De schutter werd vroeger gepest door S.H. en zijn echtgenote heeft vroeger nog slagen gekregen van die man. Bij het zien van de auto is dat naar boven gekomen. Op de rechtbank drukte de schutter zijn spijt uit tegenover de slachtoffers.
Foto: rechtenvrije stockfoto