Paviljoenen op het Mercierplein helemaal klaar
don 1 Jun 2023

De paviljoenen op het Mercierplein in Mechelen zijn volledig klaar. Eén paviljoen verbeeldt een oud commiezenhuis, het ander toont toekomstbeelden van de Nieuwe Vesten. In de constructie staan infopanelen over de geschiedenis van de stadsomwalling. En binnenkort komt er ook een take away voor koffie.
Heden en toekomst
De 2 paviljoenen verbeelden het verleden en de toekomst van deze plek en van de vesten, maar je kan er ook echt door, langs én op. Vanop het platform in het ‘oude commiezenhuis’ wandel je bijna tot in de kruinen van de bomen. In het ander paviljoen kan je terecht voor meer informatie over de rijke geschiedenis van de vesten en Coffice opent er een takeaway.
De stad gaat in de paviljoenen ook in dialoog met de Mechelaar. Want iedereen kan zijn ideeën geven voor de verdere invulling van die plek op de vesten. Dat kan aan de infopanelen in het paviljoen aan de kant van Parking Bruul of via www.denieuwevesten.be/paviljoenen-toekomst. De paviljoenen blijven tot eind september staan.
Foto: Stad Mechelen