Sporthal school Duffel krijgt nieuwe parketvloer

din 6 mei
duffel sporthal
© RTV

De vloer in de turnzaal van de gemeentelijke basisschool ’t Kompas is aan vernieuwing toe. Eind augustus wordt de versleten parketvloer vervangen door een nieuw exemplaar.

De turnzaal wordt overdag intensief gebruikt door leerlingen van ’t Kompas, maar ook tal van Duffelse sportverenigingen maken ’s avonds en in het weekend gebruik van de zaal. De huidige vloer is na jaren intensief gebruik zwaar versleten.

Op verschillende plaatsen zitten er spleten in de vloer en er is sprake van splintervorming. Dat is niet alleen oncomfortabel, maar ook onveilig voor de kinderen en sporters die de zaal gebruiken.

Eind augustus wordt de versleten parketvloer daarom vervangen door een nieuw exemplaar. Om de zomerse sportkampen niet te hinderen, starten de werken pas in de tweede helft van augustus. De nieuwe parketvloer zal zo’n 44.019 euro kosten.

Naast de nieuwe vloer worden ook de aan de muren en het plafond bevestigde sporttoestellen aangepast aan het nieuwe parket, zodat ze opnieuw veilig en efficiënt gebruikt kunnen worden.