Bobbejaan Schoepen zou vandaag 100 jaar geworden zijn. Eén van de grondleggers van de Vlaamse muziek, bekend van hits als 'Café zonder bier' en 'De lichtjes van de Schelde', maakte in onze regio vooral ook impact met zijn pretpark Bobbejaanland. En daar zijn ze hun schepper ook nog niet vergeten.
100 jaar Bobbejaan Schoepen in Bobbejaanland: ritje in Pontiac en quizzen in de wachtrij
5 uur geleden

© archief RTV
Bobbejaan 100 XL
En voor de muziekliefhebbers is er ook nog na de sluiting van het park iets te doen. Dan is er in het theater van Bobbejaanland het exclusieve concert Bobbejaan 100 XL. De voorstelling tourde al rond heel Vlaanderen, maar deze XL-versie brengt enkele grote namen naar het podium.
Zo zullen onder andere de Molse Barbara Dex, Duffelaar Jan De Smet, Isabelle A en Liliane Saint-Pierre aanwezig zijn. Zij brengen een hommage aan Bobbejaan en zullen zijn allergrootste hits spelen onder begeleiding van het orkest De Goede Moordenaars.