Real Elmos Herentals heeft vrijdagavond gemakkelijk gewonnen op het veld van rode lantaarn A25 Brussels. De Elmosboys hadden halfweg hun schaapjes al op het droge en wonnen uiteindelijk met zware cijfers: 4-10. Real Elmos Herentals duikt zo als derde in de stand de winterstop in.
Real Elmos Herentals wint met duidelijke cijfers bij rode lantaarn
A25 Brussels is dit seizoen overduidelijk het kneusje in de Eerste Afdeling. Met nog geen enkele zege en zelfs nog geen enkel punt staan ze roemloos onderaan het klassement. De ideale tegenstander dus voor Real Elmos Herentals om met een goed gevoel de winterbreak in te duiken.
Maar de Brusselaars hadden duidelijk zin om het tegendeel te bewijzen. Na nog geen twee minuten spelen stonden de Elmosboys al in het krijt. De rollen werden snel omgedraaid: met twee snelle goals van Saadaoui en Ramirez stonden de Herentalse bezoekers na zes minuten 1-2 voor.
Saadaoui, Lakjah en Smets dikten die voorsprong nog verder aan in de eerste helft. Herentals kon de kleedkamers gaan opzoeken met een geruststellende 1-5 ruststand.
Na rust kregen we hetzelfde spelbeeld. Opnieuw Saadaoui, Lakjah en Smets - dit keer in een iets andere volgorde - zorgden voor de Elmos-doelpunten. Met nog een kwartier te spelen stond er een 1-8-score op het bord.
Daarna liet Real Elmos Herentals het voet even van het gaspedaal. A25 Brussels scoorde twee keer terug. Met nog vijf minuten te gaan was de Herentalse trein weer even aan het denderen. Strickert en Lakjah, die net als Saadaoui drie keer scoorde, zorgden voor een 3-10 voorsprong. In de voorlaatste minuut maakten de Brusselaars er nog 4-10 van.
Antwerpen - Anderlecht - Herentals
En dat werd uiteindelijk ook de eindstand. Een gemakkelijke zege voor Real Elmos Herentals. Door de overwinning staan ze op een mooie derde plaats. Met 10 zeges uit 13 wedstrijden moeten ze enkel FT Antwerpen en Sporting Anderlecht voor zich dulden.
De top 4 in de Eerste Afdeling speelt op het einde van het reguliere seizoen play-offs. Elmos heeft vijf punten voorsprong op de nummer vier in het klassement. De vijfde plaats, de eerste plek die naast de play-offs grijpt, staat al zes punten achter de Kempenaren. Na de winterstop staat de terugronde op het programma.