Kangoeroes verliest van Charleroi, woensdag tegen Leiden

4 uur geleden
basketbal kangoeroes archief.p
© RTV archief

In het basketbal is de spanning te snijden in de strijd om de BNXT-titel. De top 4 ligt daar op een zakdoek. Oostende en Kortrijk verloren en dus kon Kangoeroes Mechelen de lachende derde zijn dit weekend. Maar dat was buiten Charleroi gerekend. De mannen van coach Van den Bosch verloren in de Spiroudome met 89-75.

Kangoeroes startte nochtans sterk, met een score van 3-10 na 4 speelminuten. Maar nog in dat eerste kwart stuikt het team helemaal in elkaar. Een 18-0-versnelling van de thuisploeg blijft onbeantwoord. Halfweg kijkt Mechelen al tegen een stevige 50-36-achterstand aan.

Ook daarna drukt Charleroi door en zo wordt het dus ongelooflijk spannend. Als Kangoeroes woensdag de inhaalwedstrijd tegen Leiden wint, dan start de top 4 de laatste speeldag, volgend weekend, met een gelijke stand.