De stad Mechelen investeert 423.500 euro in een gloednieuwe sportvloer voor sporthal De Nekker, waar de Kangoeroes vanaf volgend seizoen zijn thuiswedstrijden speelt. Dat is nodig om de hal speelklaar te maken voor Europese wedstrijden.
Stad Mechelen investeert 423.500 euro in sporthal De Nekker voor sportvloer van Kangoeroes
vrij 29 mei
© RTV Archief
Het is al lang geen geheim meer dat de huidige thuisbasis, de Winketkaai, niet meer voldoet aan de eisen van de basketbalclub. Daarom werd er al vorig jaar in december een [overeenkomst]https://www.rtv.be/regionale-sport/kangoeroes-basket-mechelen-verhuist-naar-de-nekker-nieuwe-thuisbasis-vanaf-volgend) gesloten om de wedstrijden in De Nekker af te werken.
Nu komt er dus een grote investering. Die zijn nodig voor Europese en BENE League-wedstrijden. Er komen ook aanpassingen aan de verlichting en de tribune, en de stad kocht een nieuw scorebord. Mechelen zal ook in andere sportzalen voor andere clubs investeren.