Karen Damen in de bres voor Itegemse ezelsopvang: "Dit mag niet verdwijnen"

woe 18 Jun
Karen Damen in de bres voor ezelsopvang
© Balkenende Donkieshuis vzw

Het ezelasiel Balkenende Donkieshuis in Itegem (Heist-op-den-Berg) dreigt zijn huidige locatie aan de Hulshoutsesteenweg te verliezen. Door de scheiding van de oprichters wordt het terrein tegen het einde van de zomer verkocht. Een benefiet op 6 september in Heist-Goor moet geld in het laatje brengen én het asiel een nieuwe toekomst geven.

Meter van de opvang, Karen Damen, trekt mee aan de kar. “Ik heb een sterke band met de oprichtster Wendy en de ezeltjes. Het is een prachtig initiatief, met therapie voor kinderen, opvang voor dieren én veel vrijwilligers. Het zou zonde zijn als dat verloren gaat.”

De benefiet wordt een feestelijke dag met optredens van onder meer Michael Lanzo, lekker eten, een tombola én een dj-set van Karen Damen zelf. Mogelijk krijgt ze daarbij versterking van Andy Peelman.