De Gouden Kooi-escape rooms breiden uit in Mechelen. Naast de Gerechtstraat en de Haverwerf in Mechelen en komt er binnenkort een 3de locatie in de Guido Gezellelaan in het voormalige pand van “Troc”.
Bekende escaperoom De Gouden Kooi krijgt er derde locatie bij in Mechelen

© RTV
In tussentijd focust De Gouden Kooi zich volop op de afwerking en opening van de 3de en nieuwste escape experience op hun locatie aan de Haverwerf. De opening hiervan is voorzien begin volgend jaar. Aan deze escape experience zullen ze zo’n 3 jaar gebouwd hebben.
De Gouden Kooi werd herhaaldelijk bekroond met zowel nationale als internationale prijzen, waaronder de prestigieuze TERPECA-award en de Traveller’s Choice Award van TripAdvisor. Met 'De Wraak van Han', een van de huidige escape-belevingen, behoort De Gouden Kooi wereldwijd tot de top van beste escaperooms.