Geen treinen tussen Puurs-Sint-Amands en Temse door storing aan de seinen

archieffoto van een trein
© RTV archief

Er rijden op dit moment geen treinen tussen Puurs-Sint-Amands en Temse, en dat in beide richtingen, door een storing aan de seinen na werken. De NMBS zet vervangbussen in tot het treinverkeer kan hervatten. Dat meldt spoorwegbeheerder Infrabel.

In de nacht van woensdag op donderdag waren er geplande werkzaamheden langs het spoor in Bornem. Maar daarbij zijn kabels beschadigd met een storing aan de seinen tot gevolg.

Teams van Infrabel werken aan de herstelling van de beschadigde kabels maar voorlopig is er dus geen treinverkeer op de spoorlijn mogelijk. Tussen Temse en Puurs rijden er vervangbussen van de NMBS, tussen Bornem en Puurs kan je met je treinticket een bus van De Lijn nemen.

Wie tussen Sint-Niklaas en Mechelen wil reizen, doet dat best via Antwerpen-Berchem, raadt Infrabel aan. De hinder zou zeker nog tot 15u duren.