Alle ogen gericht op Wout van Aert in na-Tourcriterium in Herentals

© VRTnws -Wout van Aert op het startpodium tijdens de Tour

Met Herentals Fietst draait in de Keizerstad van alles rond de fiets met als hoogtepunt het Heylen Vastgoed na‑Tourcriterium. En daarin wordt vooral uitgekeken naar stadsgenoot Wout van Aert.

Jaar na jaar slaagt de organisatie van Herentals Fietst en Feest erin om een mix van internationale en nationale wielertoppers aan de start te brengen, van de smaakmakers uit het voorjaar en de net afgelopen Ronde van Frankrijk tot opkomend talent uit de Kempen en daarbuiten.

Dit jaar is het uitkijken naar de prestaties van o.a. Victor Campenaerts, Kaden Groves en de groene trui van de Tour de France Jonathan Milan. Zij moeten Herentalsenaar Wout van Aert het vuur aan de schenen leggen. Na zijn heroïsche overwinning van de slotrit van de Ronde van Frankrijk afgelopen zondag, zijn de verwachtingen hoog gespannen.

Streekgenoten

Er verschijnen ook heel wat streekgenoten aan de start met o.a. Dries van Gestel uit Arendonk, Herentalsenaren Vincent van Hemelen en Mats Omloop, Corne Van Kessel uit Olen, Mauro Cuylits en Witse Meeussen uit Beerse en Turnhoutenaar Kenneth Van Rooy.

Die kun je allemaal gratis bewonderen én aanmoedigen vanaf 19.30 uur langs het parcours dat door de straten van het centrum slingert.