Pascal Feryn en Koen Wouters vertrekken zondagavond opnieuw richting de woestijn. Op 25 januari staan ze aan de start Africa Eco Race. Met vijf etappes in Marokko, vijf in Mauritanië en één in Senegal doorkruisen ze Afrika met aankomst in Dakar. Feryn en Wauters trekken met drie wagens naar Afrika.
Koen Wauters en familie Feryn zetten koers richting Marokko voor Africa Eco Race
Op 25 januari gaat de Africa Eco Race van start in Marokko. Tussen de deelnemers zullen ook drie wagens van Team Feryn zitten met Koen Wauters, Pascal Feryn en zoon Cedric Feryn zullen achter het stuur zitten. In totaal trekken ze met een team van maar liefst 24 naar Afrika. De ambitie is top vijf, maar los van het sportieve moet vooral het plezier primeren.
Voor Wauters en Pascal Feryn zijn de twee raceweken de ultieme ontsnapping aan hun drukke levens. De hele ploeg is doorheen de jaren meer een vriendengroep geworden. Alle techniekers die aan de wagens werken, doen dat ook vrijwillig. Het is dus echt een trip onder vrienden met één gezamenlijke passie: Rally.
Rally door Afrika
Tijdens de twee raceweken zullen Feryn en co een parcours afleggen doorheen Afrika. De eerste vijf etappes vinden plaats in Marokko, daarna verhuizen ze naar Mauritanië voor vijf etappes. De laatste etappe vindt plaats in Senegal met aankomst in Dakar. Het zwaartepunt ligt in de tweede week, dan staan er heel wat duinen op het programma.