Metejoor is vanmorgen teruggekeerd naar zijn vroegere basisschool in Vosselaar voor een bijzondere leesactie. In Gemeentelijke Basisschool Centrum Vosselaar genoten zo’n 120 leerlingen van een interactieve voormiddag in een opblaasbioscoop, volledig in het teken van boeken en leesplezier.
Metejoor keert terug naar oude school in Vosselaar voor leesactie in opblaasbioscoop
De actie maakt deel uit van Bollebozen, een initiatief van bol dat kinderen meer wil laten lezen. Voor de opblaasbioscoop werkt het project samen met JEF. Tijdens de voorstelling kregen de leerlingen afleveringen te zien van verschillende boekenreeksen, waaronder een voorleesmoment van Metejoor uit het boek Ssst! Dit is geen boek van Kim Crabeels.
Voor de zanger was het bezoek extra speciaal, want hij zat vroeger zelf op de schoolbanken in GBS Centrum. Later liep hij er ook stage en gaf hij er enkele vervanglessen.
Na de filmvoorstellingen maakte Metejoor tijd voor de leerlingen en sloot hij de voormiddag af met enkele optredens. Met de Bollebozen-tour hopen de organisatoren dit voorjaar bijna 600 kinderen in Vlaanderen en Brussel warm te maken voor lezen en taal.