Lierse Kempenzonen oefent vooral in de regio
din 13 Jun 2023

De finale van de Champions League is maar net achter de rug en het nieuwe voetbalseizoen staat al weer voor de deur. Lierse Kempenzonen heeft alvast hard gewerkt aan hun oefenkalender. In de aanloop naar komend seizoen speelt de club vooral oefenmatchen in de wijde regio.
Met Jo Christiaens heeft de ploeg een nieuwe trainer. Aan het eind van vorig seizoen mocht Lierse in de kampioensgroep van 1B spelen, en eindigde daar op een 5de plaats.
"Ik ben heel enthousiast om eraan te beginnen. En ik ben benieuwd wat we kunnen verwezenlijken hier," zei Christiaens bij ons, na de bekendmaking van zijn transfer in maart. "Het is de bedoeling om altijd mee te kunnen spelen voor die promotieplaatsen. Ik denk dat een ploeg als Lierse dat altijd moet ambiëren. Moeten wij per se volgend jaar in eerste klasse zitten? Absoluut niet. Maar wij dromen wel. Heel die ploeg heeft wel ambitie. En die ambitie willen we wel uitstralen, absoluut."
Foto's: archief RTV