Start van het kerstfeest met kinderviering in Sint-Romboutskathedraal

In Mechelen is het kerstfeest deze namiddag al gestart met de kerstkinderviering in de Sint-Romboutskathedraal. Het is al de 39ste keer dat die wordt gehouden. Ook nu brachten tientallen kinderen, jongeren en volwassenen samen het traditionele kerstverhaal op een creatieve en muzikale manier.

Half drie vanmiddag in de coulissen van de Sint-Romboutskathedraal in Mechelen. De teksten worden nog eens geoefend, de laatste outfits gepast. Om 15u start de kerstkinderviering hier. Het is al de 39ste keer dat die wordt opgevoerd, maar de klemtoon is elk jaar een beetje anders.

De kerstkinderviering brengt het kerstverhaal op een muzikale en toegankelijke manier. Met bijvoorbeeld gebarentolken en rollen voor groot en klein. Dat laatste mag je heel letterlijk nemen. Kindje Jezus wordt dit jaar gespeeld door kleine Sam, bijna 7 maanden oud.

En na de kerstkinderviering, volgt natuurlijk voor velen nog het eigenlijke kerstfeest.