OPROEP: Hoe beleefde u onze Laatste verklapt van de zomer met Nele Goossens in Merksplas

nele goossens
© RTV

"Ik heb ideale maten, de perfecte bikinilijn. Mijn billen, mijn lekkere kont. Mijn borsten vol en rond. Mijn gedachten zijn zuiver, ik ben helder van geest overal waar ik opduik is het feest." Vanavond veel muziek dus afgewisseld met moppen en verhalen. Het wordt weer gezellig op Merksplas Kolonie met Nele Goossens. Haar voorstelling sluit de verklapt-reeks af.

Vanavond is eigenlijk een best off van de vorige show van Nele Goossens. De voorstelling is gratis, je hoeft enkel een stoeltje mee te brengen, vanaf zeven bent u welkom, om half negen gaat Verklapt van start.

Jouw foto's en filmpjes

Aanwezigen kunnen ook ons foto's bezorgen van de Verklapt-avond via

Morgenavond hoor je wat de mensen van Nele Goossen vonden in RTV VANDAAG. Een uitgebreide reportage van de show kan je dit weekend bekijken op RTV en TV PLUS.