Lionsclub Zuiderkempen organiseert wijnavond voor goede doel

Lionsclub Zuiderkempen Heist-Westerlo Westels Wijnfestijn
© Lionsclub Zuiderkempen Heist-Westerlo

Lionsclub Zuiderkempen Heist-Westerlo organiseert zondag 12 oktober het Westels Wijnfestijn. Deelnemers kunnen proeven van meer dan 40 verschillende wijnen. De opbrengst gaat naar sociale doelen uit de regio.

Het evenement moet meer dan een wijnproeverij zijn, maar ook een ontmoetingsplaats zijn waar vrienden, buren en families samenkomen. Deelnemen kost tien euro per persoon. De wijnen komen uit verschillende landen en van verschillende prijsklassen.

Als je een wijntje ontdekt dat je wel smaakt, kan je het ter plaatse ook aankopen. Het geld dat in het laatje komt, gaat integraal naar sociale doelen. De Lionsclub zet zich al jarenlang in voor projecten in de regio die kwetsbare groepen ondersteunen.

Het Westels Wijnfestijn gaat zondag 12 oktober door in Tongerlo. Van 11 tot 19 uur kan je terecht in het Paleis, de tent naast het Torenhof.