Pascal Feryn stapt met motorproblemen uit Africa Eco Race (voor die echt begonnen is)

Auto Pascal Feryn
© Team Feryn

Pascal Feryn uit Leest, bij Mechelen, is uit de Africa Eco Race gestapt. Nog voor die goed en wel begonnen was. Door motorproblemen moest de bekende ondernemer onderweg naar de eerste bivak opgeven.

De proloog en de eerste etappe werden al geannuleerd door zware sneeuwval in de Marokkaanse bergen. En dus was de karavaan vandaag op weg naar de eerste bivak. Maar daar is Pascal Feryn niet geraakt. De motor begaf het onderweg.

"Ik hoorde een heel raar geluid in de motor en ik wist direct dat het game over was. De motor is vastgelopen. Ik had wel onderweg al een paar rare dingen gezien van steekvlammen die uit de uitlaat kwamen. Dat vond ik niet normaal", vertelt Feryn vanuit Marokko.

Auto Pascal Feryn
© Team Feryn

"De motor is volledig gereviseerd, is volledig nieuw. Er zijn testen mee gedaan in Tunesië, allemaal perfect. Ik kan echt niet denken wat er fout is gegaan," voegt een teleurgestelde Feryn er nog aan toe.

Het team hoopt nu dat Cedric Feryn, zoon van Pascal, en ook zanger-presentator Koen Wauters de race zonder problemen kunnen uitrijden.