Zet je wekker al maar: inschrijvingen Hel van Kasterlee gaan om middernacht van start

don 30 Apr
Seppe Odeyn wint Hel van Kasterlee 2025
© RTV

De 24ste editie van De Hel van Kasterlee staat pas op 20 december op het programma, maar voor de deelnemers is vrijdag 1 mei minstens even belangrijk. Want om middernacht gaan de inschrijvingen voor de extreme sportwedstrijd van start.

Zij die zich willen wagen aan 15 kilometer lopen, 125 kilometer mountainbiken en 30 kilometer lopen in vaak koude, barre weersomstandigheden, moeten om middernacht dus maar best voor hun computer zitten.

Want hoe gek de wedstrijd ook is, ze is bijna elk jaar onmiddellijk uitverkocht. Vorig jaar waren de 430 plaatsjes op de startlijst in minder dan drie minuten uitverkocht. Daarom waarschuwt de organisatie de laatste weken op hun socials dat je je computer niet te ver weghoudt op 1 mei.

Om je in te schrijven heb je een account nodig op SQM Time. Met dat account worden alle gegevens voor je ingevuld en kan je je morgen - of vanavond laat eigenlijk - zonder zorgen inschrijven.

Als je te laat bent en je geraakt niet ingeschreven, niet getreurd! Dan kan je je nog inschrijven op de wachtlijst vanaf 00.15 uur. Wie weet kan je op die manier toch nog een plek bemachtigen op de startlijst van De Hel.