Nadat KV Mechelen afscheid heeft moeten nemen van zijn aanvoerder Rob Schoofs, vertrekt nu ook flankspeler Patrick Pflücke. De Duitser speelde sinds 2023 bij de Kakkers, maar schipperde te vaak tussen bank en basis om een echte basisspeler te zijn. KV Mechelen is op de markt op zoek naar versterkingen en heeft zijn zinnen gezet op Mathis Servais, smaakmaker bij 1B-ploeg SK Beveren.
Pflücke out, Servais in? KV Mechelen maakt werk van laatste transfers

Pflücke speelde 75 wedstrijden voor geel-rood. Daarin was hij goed voor 9 goals en 11 assists. Pflücke kon op veel verschillende posities uit de voeten. Zo speelde hij bij Malinwa als vleugelverdediger, flankaanvaller en zelfs in het midden van het veld bij afwezigheid van andere sterkhouders.
Nu trekt de Duitser dus naar de Carolo's. Met het vertrek van andere sterkhouders zoals aanvoerder en boegbeeld Rob Schoofs, Nikola Storm, Daam Foulon en Geoffry Hairemans, hopen de supporters op enkele versterkingen een paar dagen voor de transferdeadline.
Geen Leoni of Rits
KV Mechelen zou momenteel aan tafel zitten met Mathis Servais, een 20-jarig talent van SK Beveren. Met acht doelpunten en zeven assists in de Challenger Pro League moet Servais een aanvallende versterking worden voor de Kakker. Ook met Leoni, verkast naar Stade Reims, en Mats Rits, bekend gezicht Achter de Kazerne, zat KVM aan tafel.