KV Mechelen verliest van 10 Antwerpenaren: eerste nederlaag voor Malinwa

Goal van KV Mechelen
© Sociale Media - archief

KV Mechelen begon goed tegen Antwerp en kwam ook al snel op voorsprong maar ondanks bijna een volledige 2de helft een mannetje meer kon het de voorsprong niet behouden, integendeel. Antwerp ging erop en erover. Voor Malinwa is het de eerste nederlaag vna het seizoen.

De 0-1 was een weggever van Antwerp. Koudou kreeg de bal cadeau en trapte beheerst binnen. Somers lukte de gelijkmaker op het half uur.

Pech voor Antwerp kort na de pauze, eerst viel Foulon geblesseerd uit en ondanks tussenkomst van de VAR, kreeg Praet rood. KV had nog een 35 minuten om door te drukken tegen 10 man.

Maar de bezoekers konden niet profiteren. Raman kwam er heel dichtbij maar het was Doumbia die met een strak schot voor de 2-1 zorgde. Een slotoffensief van KV leverde niks meer op.