Geen WK of EK wielrennen voor Wout van Aert. Hij zal dit najaar nog enkele eendagswedstrijden rijden. Van Aert zal zijn drukke seizoen 2025 met de Deutschland Tour en enkele eendagswedstrijden afsluiten. Na een crosswinter, een volledige voorjaarscampagne en ritoverwinningen in zowel de Giro d’Italia als de Tour de France, kijkt Van Aert tevreden terug. “Het is een mooi jaar geweest met snel opvolgende belangrijke doelen,” vertelt Van Aert
Wout van Aert past voor WK en EK wielrennen: blijft de deur voor BK gravel open?
vrij 8 Aug
© RTV
In het najaar staan de Deutschland Tour, Bretagne Classic (die hij in 2022 won), GP de Québec en GP de Montréal en als slot de Super 8 Classic op het programma. Van Aert en zijn ploeg kiezen bewust om het WK en EK te laten schieten, om niet te veel hooi op de vork te nemen na zo’n intens seizoen.
De Ronde van Duitsland begint op 20 augustus, drie dagen na het BK gravel in Westerlo, waar van Aert ons vertelde graag aan deel te nemen, of hij ook effectief deelneemt, is nog niet zeker.