Parket in beroep tegen vrijlating toplui PostNL

De CEO en twee managers van PostNL verschenen vrijdag voor de raadkamer verschenen. Die moest beslissen of de mannen langer in de cel moeten blijven.De drie toplui van PostNL zitten sinds vorige week vast, nadat het gerecht is binnengevallen in verschillende depots van het pakjesbedrijf o.a. in Willebroek en Turnhout.
Het parket tekent nu beroep aan tegen de vrijlating van twee van hen. Dat wil zeggen dat de depotmanager van Willebroek vandaag de Mechelse gevangenis wél mag verlaten. De twee anderen, waaronder de CEO, zullen al zeker twee weken langer in de cel moeten blijven.
Het arbeidsauditoraat voert een onderzoek naar wantoestanden bij PostNL en onderaannemers en spreekt over mensenhandel, het runnen van een criminele organisatie, valsheid in geschrifte en terbeschikkingstelling.
(Foto:archief)