De zomervakantie is bijzonder goed gestart voor Hidrodoe in Herentals. Het interactieve waterbelevingscentrum van Pidpa ontving tijdens de eerste twee weken van juli zo'n 5.000 bezoekers, een recordaantal. De twee hittegolven en de warme temperaturen deden heel wat gezinnen op zoek gaan naar verkoeling.
Recordstart van zomervakantie voor Hidrodoe: 5.000 bezoekers in eerste twee weken van juli
zat 18 Jul
© RTV
Volgens Hidrodoe is het thema actueler dan ooit. België kreeg deze zomer al twee hittegolven te verwerken en ook de aanhoudende droogte zet de beschikbare watervoorraden onder druk. Net daarom wil het centrum kinderen al op jonge leeftijd laten kennismaken met bewust en zuinig omgaan met water.
De combinatie van educatie en verkoeling bleek de voorbije weken een schot in de roos. Dankzij het warme weer kende Hidrodoe naar eigen zeggen de beste start van een zomervakantie sinds de opening van het centrum.