Theo en Christine uit Lier zitten vast in Thailand door oorlog in Iran

don 12 Mar
Theo en Christine uit Lier zitten vast in Thailand
© RTV

Een koppel uit Lier zit vast in Thailand. Door de oorlog in het Midden-Oosten werden hun vluchten geannuleerd. Het reisbureau waarmee ze boekten kon ze pas voor 24 maart nieuwe tickets voor hen reserveren.

Theo Van der Burght, 78 en Christine Rigouts 68 vertrokken begin dit jaar richting Maleisië. Daar sprongen de twee op hun fiets en maakten een tocht van 2000 kilometer richting Bangkok, de hoofdstad van Thailand.

Vlucht geannuleerd

Normaal moesten ze woensdag thuiskomen. Maar omdat ze via Qatar vliegen, waar het luchtruim door de oorlog volledig afgesloten is, werd hun vlucht geannuleerd.

Voor Theo en Christine zit er voorlopig niets anders op dan in Thailand te blijven. Ze hadden hun vluchten met een reisbureau geboekt en moesten wachten tot er nieuwe vliegtickets voor hen beschikbaar waren. Voorlopig staat de terugvlucht gepland op 24 maart, via Oman naar Amsterdam.