Mechelaar fietst naar Compostela voor To Walk Again

don 15 Sep 2022
Mechelaar Philippe Leemans, jarenlang uitbater van De Prof aan het station van Mechelen, is vanochtend met zijn fiets vertrokken voor een tocht van meer dan 3000 kilometer naar het Portugese Fatima. Die afstand wil hij afleggen in 29 dagen tijd. Goed idee of goed gek, dat laten we in het midden, maar Philippe vertrok vanochtend alvast vol goede moed. Hij laat zich sponsoren en de opbrengst gaat naar 2 goede doelen.

Philippe baatte jarenlang studentencafé De Prof uit aan het station van Mechelen. Wat Philippe's tocht extra bijzonder maakt, is zijn fysieke toestand. 6 jaar geleden verloor hij bij een zwaar ongeval bijna zijn voet.

Hij laat zijn fietstocht sponsoren, de opbrengst gaat naar het Herentalse revalidatieprogramma To Walk Again en jeugdhulporganisatie Tonuso. Als alles goed gaat, komt hij op 13 oktober aan in Portugal. Wie Philippe nog wil sponsoren, kan kilometers (5€/km)  aankopen via KBC BE29 7340 5919 4964 (Phille’s biketrip for charity). Mededeling : sponsoring kilometers.  

 

Foto: Philippe Leemans neemt afscheid van familie en vrienden. De bedoeling is om in een kleine maand tijd via Santiago de Compostela tot Fatima te fietsen, goed voor een afstand van 3100 kilometer.