Turnhoutenaren schrijven meer dan 200 brieven tijdens Schrijfmarathon van Amnesty International

Amnesty International Schrijfmarathon Turnhout
© Amnesty International Turnhout

December is voor het tweede jaar op rij de maand van de Amnesty International Schrijfmarathon. Tijdens de marathon wil de mensenrechtenorganisatie zoveel mogelijk brieven schrijven om onschuldige mensen die vastzitten, te bevrijden. De brieven zijn gericht naar de overheden of andere machthebbers die zorgen voor het onrecht. En ook de Turnhoutenaren toonden zich solidair.

Tijdens een Schrijfmarathon in Café Chaos werden in totaal 244 brieven en kaartjes geschreven. Dat is meer dan een verdubbeling ten opzichte van de eerste editie vorig jaar. Toen werden er 111 stuks verzameld.

Naast schrijven werden de deelnemers getrakteerd op gratis optredens van Hannekesnest en Rob Van Hove. In een gemoedelijke sfeer werd een hele namiddag lang geschreven. Je kan ook van thuis uit meedoen aan de Schrijfmarathon met de hulp van een digitaal schrijfpakket. Die vind je terug op de website van Amnesty International.