De Kesselse zangeres Pommelien Thijs is maar liefst 9 keer genomineerd voor de MIA's van 2025, het was dan ook een boerenjaar voor Thijs.
Zo stond ze 9 keer in de AB en verscheen haar nieuwe album GEDOE. Ze trad ook op festivals zoals Pukkelpop, Pinkpop en Rock Werchter.
Onvergetelijk jaar
De MIA-nominaties zijn dus de ultieme bekroning van een onvergetelijk jaar. Thijs is al voor het 3de jaar op rij de grootste kanshebber bij de MIA's. Ze is genomineerd in maar liefst 9 categorieën.
Daarmee evenaart ze haar eigen recordaantal nominaties uit 2023. Enkel Stromae was in het verleden ook al 9 keer genomineerd.
9 nominaties
Thijs is genomineerd in 5 categorieën waarbij het publiek de winnaar kiest: Album ('Gedoe'), Nederlandstalig, Pop, Solo artiest en Hit van het jaar voor 'Atlas', ook al de Zomerhit van 2025.
Daarnaast kan ze 4 van de 6 sectorprijzen winnen. Thijs is genomineerd als beste liveact van 2025, songwriter, voor het artwork van 'Gedoe' en de videoclip van 'Atlas', die Thijs zelf heeft geregisseerd.