Axana Ceulemans hoofdchoreograaf voor K3 Originals

woe 1 Apr
Axana Ceulemans
© RTV archief

Axana Ceulemans uit Herentals is de hoofdchoreografe voor het tweede deel van de K3 Originals-tour. Haar collega Tommy Gryson werd eerder van het project gehaald na beschuldigingen van toxisch gedrag. Dat schrijft Het Laatste Nieuws.

Zondag waren de laatste repetities voor de show die vanaf donderdagavond weer van start gaat in Rottedam Ahoy. Sinds het ontslag van Tommy Gryson is Axana Ceulemans alleen verantwoordelijk voor de grote groep dansers. Ze heeft het project van bij de start mee begeleid, maar rekende er wel op dat Tommy bij elke show aanwezig zou zijn en een deel van de repetities zou doen. Nu moet ze dat volledig alleen doen.

Team van vroeger

Voor de K3 Originals wilde Gert Verhulst het team van vroeger weer samenbrengen. Axana, die in 2023 de fakkel voor de shows van K3 doorgaf aan Gryson, ging hier graag op in en werd de tweede choreograaf.

Of ze ook na deze tour nog voor K3 zal werken, sluit ze niet uit. Al stelt ze wel voorwaarden. Haar lichaam kan geen tien dagen na elkaar meer repeteren en ze heeft voldoende recuperatietijd. Na de laatste show, voorlopig gepland op 6 juni, plant ze een periode van rust in.