Tom Smith van Editors speelt twee keer in uitverkochte Hnita Jazz Club

Tom Smith speelt in Hnita Jazz Club
© RTV

Een hoogdag deze zondag voor de Hnita jazz Club in Heist-op-den-Berg want Editors-zanger Tom Smith speelt er twee keer een showcase vandaag en RTV mocht erbij zijn. Ook voor onze reporter Wout Van Springel een hoogdag. Tom Smith brengt dit weekend zijn solo-album "There Is Nothing In The Dark That Isn't There in the Light" en daar putte hij ook uit in Heist.

De Hnita Jazz hoeve opgericht door Juul Anthonissen had vorige eeuw internationaal een sterke reputatie. In het landelijke Heist speelden ooit de grootste jazz-muzikanten ter wereld en daar kwamen fans ook uit het buitenland naar kijken. Met Tom Smith knoopt Hnita (de oude benaming van de Nete) terug aan met die reputatie.

Tom Smith van Editors signeert zijn album in Hnita Jazz club in Heist
© RTV

Tom Smith signeerde ook zijn plaat en nam uitgebreid de tijd voor zijn publiek. Vlaanderen heeft de band altijd gekoesterd. Veel meer dan in hun thuisland Engeland en dat weet Tom Smith maar al te goed.