Bestuurder komt met de schrik vrij na zware klap

vrij 11 Mar 2022
Op de E313 is een bestuurder met zijn auto achteraan op een vrachtwagen gebotst in de staart van de file, ter hoogte van Geel-West. Het slachtoffer heeft bij de zware klap onwaarschijnlijk veel geluk gehad.

De file in de richting van Antwerpen stond er na een eerdere kettingbotsing in Olen. Daar raakten in de late namiddag 4 auto's betrokken in een kop-staartaanrijding.

Een bestuurder merkte dus de file te laat op en reed achteraan in op een vrachtwagen. Bij die klap werd de wagen tot schroot herleid. De auto zat tot aan de achterbank onder oplegger.

Toch liep de bestuurder amper verwondingen op. Hij had volgens de hulpdiensten een goede engelbewaarder.

De auto schoof achteraan de file op de E313 in Geel-West helemaal onder een vrachtwagen. (Foto's: Peter Vanderveken)