19u16
De wereld vandaag
dinsdag 30 mei
18°C
26 km
Wielrennen
24 februari 2023 - 14:10
VIDEO: Ken De Feyter traint voor medailles op Paralympische Spelen

In de zomer van 2024 wil Ken De Feyter meedingen naar medailles op de Paralympische Spelen. De Balenaar lijdt aan klompvoet, en doet op de Spelen mee aan het weg- en baanwielrennen.
Wielrenner Ken De Feyter uit Olmen reed vroeger bij de profs tussen o.a. Gilbert en Boonen. Door zijn klompvoet, zijn ene been is langer en sterker dan het andere, kon hij dat niet volhouden. Maar nu is hij in volle voorbereiding van de Paralympische Spelen volgend jaar. De klasse waar hij in uitkomt, leunt het dichtst aan bij het reguliere wielrennen.
Sponsors gezocht
De Feyter wil in Parijs meedoen aan de tijdrit, de wegrit, maar ook disciplines van het baanwielrennen. Dat betekent dat hij 3 verschillende fietsen nodig heeft en dat kost aardig wat geld. Sponsors blijven dus meer dan welkom. Straks meer in RTV Vandaag.
Foto: RTV
Meer nieuws uit Balen
Ook interessant voor jou