Door het dreigende instortingsgevaar wil Mol het gebouw waar vroeger Bowling Eden in gevestigd was, slopen. Voor die werken van start kunnen gaan, moet wel eerst al het asbest in het gebouw worden weggehaald. Om dat te doen zal het gebouw morgen worden gestut. Vrijdag staat de asbestopruiming gepland en maandag zouden de sloopwerken moeten kunnen beginnen.
verkeersmaatregelen
De werken zullen wel enkele maatregelen met zich meebrengen zo zal Achterpad vanaf maandag 27 april worden afgesloten voor alle verkeer. Dat zal zo zijn vanaf de Corbiestraat tot aan de scheidingpaaltjes halverwege het paadje. Bewoners en eigenaars van garages in dit stuk zullen tijdens de werkuren hun garages niet kunnen bereiken. Zij zullen worden verwittigd met een aparte brief.
Fietsers en voetgangers moeten een omleiding volgen die loopt via de Boerenkrijgstraat, horecazone Corbiestraat, Rondplein en de Schansstraat. De omleiding loopt via een voetgangerszone, fietsers zullen zich dus stapvoets moeten verplaatsen.
Tijdens de dinsdagmarkt wordt er enkel gewerkt in het binnengebied om de hinder te vermijden.