Het stadsbestuur van Turnhout heeft besloten extra maatregelen te nemen na de incidenten op het Zegeplein tijdens en na de voetbalwedstrijd van de Rode Duivels tegen Senegal. Een groepje jongeren gooide daar met glas en stoelen.
Turnhout neemt extra maatregelen na incidenten tijdens wedstrijd tegen Senegal
© GVA
Wat een mooie avond moest worden voor België en Turnhout tijdens de WK-wedstrijd van België tegen Senegal is helemaal ontaard. Een groep jongeren daagden de supporters, die in café De Zwarte Ruiter de wedstrijd kwamen kijken, uit waarna de situatie escaleerde.
Er werd met glazen en stoelen gegooid en één meisje liep ook lichte verwondingen op. De politie heeft uiteindelijk drie mensen aangehouden.
De wedstrijd van maandagnacht zal niet op het grote scherm uitgezonden worden, maar er zal wel politie in de buurt zijn. De aangehouden jongeren krijgen ook een plaatsverbod. Als de Rode Duivels zich opnieuw plaatsen zal De Zwarte Ruiter ook deels afgesloten worden, ook wordt er dan geen glas meer toegelaten op het terras.