Politiezone Rivierenland heeft bij een controle aan het station van Mechelen twee fietsdieven kunnen betrappen. Ze werden in de Stationsstraat betrapt met een slijpschijf en twee fietscomputers op zak. Het gaat om twee Tunesiërs van 31 en 33.
Tunesische fietsdieven betrapt met slijpschijf aan station van Mechelen
Maandagmiddag zien politiemedewerkers op camera's twee verdachte mannen in de buurt van de fietsenstalling aan het station van Mechelen. Ze komen in aanmerking voor een zestal fietsdiefstallen waarvoor de politie een onderzoek heeft lopen.
Een interventieteam gaat ter plaatse en treffen twee personen aan in de buurt van het station. De politieagenten gaan over tot een grondige controle. Daarbij merken ze dat een van de mannen een slijpschijf en twee fietscomputers in bezit heeft.
De twee verdachten, een 31- en 33-jarige man uit Tunesië, verblijven illegaal in ons land. Ze worden voor verder onderzoek overgebracht naar het commissariaat en ter beschikking gesteld van het parket.
De onderzoeksrechter beslist het tweetal aan te houden. Ze worden opgesloten in de gevangenis: eentje in Mechelen, de andere in Leuven.