Oktoberfest Hulshout kan doorgaan: transportfirma redt organisatie na stormschade

zat 4 okt
Oktoberfest Hulshout
© RTV

Het Oktoberfest vanavond in Hulshout kan toch doorgaan. Na een spannende nacht vol stormschade, vooral aan de hekken die het terrein afbakenden, kan de organisatie opgelucht ademhalen. Dankzij snelle oplossingen van sponsor Transport Michiels en een stormbestendige tent belooft het een onvergetelijk feest te worden.

Snelle actie

De storm van afgelopen nacht en deze voormiddag zorgde op het terrein voor schade. Hierdoor waren alle hekken rondom de site vernield, iets wat cruciaal is voor een veilig evenement. Tijdens een spoedoverleg kwam vaste sponsor Transport Michiels met een creatieve oplossing. De hekken worden vervangen door stevige zeecontainers rondom de tent. Zo blijft het terrein veilig voor alle bezoekers.

Stormschade Oktoberfest Hulshout
© RTV

Stormbestendig en feestklaar

Het was dus even spannend, maar het Oktoberfest in Hulshout kan voor het vijfde jaar op rij alsnog doorgaan. De grote feesttent is door de veiligheidsinspectie goedgekeurd en er is gekozen voor een stormbestendige constructie, zodat niets aan het toeval werd overgelaten.

De organisatoren benadrukken dat bezoekers onder veilige en comfortabele omstandigheden kunnen genieten van muziek, eten en typische Oktoberfest-sfeer. De deuren van Oktoberfest openen vanavond om 17.30 uur.

Oktoberfest Hulshout
© RTV
Oktoberfest Hulshout
© RTV