Onder de naam Toverplek wil de Buitenschoolse Kinderopvang (BKO) tegemoetkomen aan de groeiende vraag van Heistse gezinnen naar kwaliteitsvolle kleuteropvang in verschillende deelgemeenten. Naast de gekende locatie aan de kerk van Hallaar breidt de BKO haar vakantiewerking uit met een nieuwe opvanglocatie in Pijpelheide.
Nu ook BKO Toverplek in Pijpelheide
Met deze uitbreiding kiest de BKO bewust voor een meer decentrale werking. De Toverplekken richten zich specifiek op de jongste kinderen van 2,5 tot 6 jaar en bieden een warme en veilige omgeving waar spel, rust en plezierbeleving centraal staan.
Vakantiekampen
De samenwerking met team Sport en Jeugdaanbod blijft een belangrijke pijler binnen de werking in Pijpelheide. Zo zullen er gedurende vijf weken - de eerste drie weken van juli en de laatste twee van augustus - kampen zijn voor kinderen tussen 6 en 12 jaar. Die vakantiekampen staan volledig in het teken van sport- en speelplezier. Sommige kampen hebben een specifiek thema, zoals het adventure-kamp. Andere bieden een combinatie van zowel sportieve als creatieve activiteiten.
Voor- en naopvang
De kinderen die deelnemen aan de kampen in Pijpelheide kunnen aansluitend ook in de Toverplek Pijpelheide terecht voor voor- en naopvang. Ook op de Boonmarkt in Hallaar kunnen kinderen van 6 tot 12 jaar die naar het speelplein gaan, net zoals vorige jaren, gebruikmaken van voor- en naopvang ter plaatse.
Met deze vernieuwde aanpak wil de BKO Heistse gezinnen nog beter ondersteunen in de combinatie van werk en gezin, terwijl kinderen kunnen genieten van een kwaliteitsvolle vakantieopvang dicht bij huis.