In het zwembad van Lier hebben de redders een meisje van 10 jaar uit het water moeten halen, nadat ze in de problemen was gekomen. Het meisje moest zelfs gereanimeerd worden. Dat gebeurde met de hulp van een dokter die er toevallig ook was met zijn gezin.
Meisje van 10 gereanimeerd in zwembad van Lier
zat 14 Mar
© Archief RTV
In de loop van zaterdagmiddag merkten de redders een meisje op dat in de problemen kwam in het water op de overgang naar het diepere gedeelte. De redders konden het meisje snel uit het water halen.
Maar het slachtoffertje had veel water binnengekregen en moest ter plekke ook gereanimeerd worden. Ze was uiteindelijk bij bewustzijn toen ze naar het ziekenhuis werd gebracht en haar toestand zou stabiel zijn.
Gesloten
Door het incident werd het zwembad tijdelijk gesloten. In principe had het nog wel weer kunnen opengaan. Maar uiteindelijk werd beslist om niet meer te openen. Morgen zal het zwembad wel gewoon open zijn.
Hoe het ongeval precies kon gebeuren, moet nog duidelijk worden. Er waren in elk geval voldoende redders aanwezig.