Een 42-jarige man uit Herentals is veroordeeld tot een celstraf van twee jaar voor de verkoop en het bezit van drugs. Het is al zijn achttiende strafrechtelijke veroordeling. Zijn partner kreeg zes maanden met probatie-uitstel.
Herentalsenaar voor de 18de keer veroordeeld: twee jaar cel voor drugshandel
don 10 Jul

© RTV
Op 21 maart werden de Herentalsenaar en zijn partner tegengehouden tijdens een verkeerscontrole. De politie trof in de auto dertig gram speed aan. Die was verpakt in 23 zakjes van telkens 1,2 gram.
Bij een huiszoeking die daarop volgde werden nog een zakje met 15 gram speed, een precisieweegschaal en een bord met een gram amfetamines aangetroffen. De beklaagde bekende dat de speed in de auto bestemd was voor de verkoop. Zijn partner verklaarde dat ze hier niets van afwist maar dat ze zelf af en toe wel verdovende middelen gebruikte.