Op het kruispunt aan het gemeentehuis in Duffel staan al een tijdje tijdelijke verkeerslichten. Morgen woensdag 19 november starten de werken voor de plaatsing van de nieuwe lichten. Volgens de huidige planning zullen de nieuwe verkeerslichten midden december in dienst gaan.
Betere doorstroming na nieuwe verkeerslichten aan gemeentehuis Duffel, werken starten 19/11
© gemeente duffel - plaatsen nieuwe verkeerslichten aan gemeentehuis
De nieuwe installatie zal uitgerust worden met een radarsysteem dat het verkeer kan detecteren en de regeling automatisch bijstuurt tijdens spitsmomenten. Zo kan de verkeersdoorstroming vlotter verlopen en wordt de veiligheid voor alle weggebruikers verhoogd.
Woensdag starten de werken
In de eerste week ligt de focus op het plaatsen van nieuwe kabels en het aanpassen van de wachtbuizen. De week nadien worden de nieuwe palen geplaatst.
Er wordt weinig bijkomende hinder verwacht met uitzondering van woensdag. Op die dag is er slechts één rijstrook beschikbaar op de weg van de Hondiuslaan naar Duffel-Oost. Hierdoor zal er tijdelijk verkeershinder zijn. Midden december zouden de nieuwe verkeerslichten in dienst gaan.