Zowel in Herentals als in Geel zijn deze voormiddag ongevallen gebeurd op de E313 in de richting van Antwerpen. Er vielen geen gewonden maar er was wel schade en verkeershinder.
Lang aanschuiven na ongevallen op E313 richting Antwerpen
don 12 Jun
© Peter Vanderveken
Er is donderdagmiddag verkeershinder op de E313 in Herentals richting Antwerpen door een kop-staartaanrijding tussen twee vrachtwagens. Er zijn twee rijstroken versperd, het verkeer moet over de pechstrook. Ook in Geel-Oost is er een ongeval gebeurd, het Vlaams Verkeerscentrum raadt aan om een omleiding over Brussel te volgen.
De achterste vrachtwagen verloor olie en nogal wat auto's zijn daar door gereden. De brandweer moet de E313 ove reen redelijke lengte proper maken. Voor zover bekend zijn er geen gewonden.
Eerder op de dag was er al een ongeval richting Antwerpen in dezelfde omgeving en in Geel-Oost is het dus ook aanschuiven door een ongeval.