Jonge zwemmers genieten van de stevige beats op de achtergrond in Lier

zwembad Lier met DJ
© RTV

Het is voor de zwemmers vandaag eens wat anders. In zwembad De Waterperels in Lier is er elke woensdag tijdens de zomervakantie een Kidsday. Vandaag kregen de jonge zwemmers hippe muziek voorgeschoteld en iedereen ging er uit de bol op de stevige beats.

Elke woensdag in de zomervakantie valt er in zwembad De Waterperels voor kinderen van alles te beleven. Dat gaat van een speeldoos met waterspelletjes, reuzespelen, een waterballonnenspel, een ballonnenclown, kinderdisco en muziek aan het buitenbad.

Vandaag mochten 10 jonge dj’s het beste van zichzelf geven en om de beurt een set draaien niet op een festival maar in het zwembad dat dan even werd omgetoverd tot een mini-discotheek. Het was dus een echte “kidsrave” in het zwembad van Lier. De dj's en het jonge publiek genoten er duidelijk van.

Vandaag mochten 10 jonge dj’s het beste van zichzelf geven en om de beurt een set draaien niet op een festival maar in het zwembad dan dat even werd omgetoverd tot een mini-discotheek. Het was dus een echte “kidsrave” in het zwembad van Lier. De DJ en het jonge publiek genoten er duidelijk van.