A12 volledig versperd na ongeval In Puurs: politie zoekt met helikopter naar 2de inzittende

zat 17 Jun 2023
Door een verkeersongeval op de A 12 in Puurs-Sint-Amands, was de snelweg een tijdlang volledig versperd richting Antwerpen. Het Vlaams Verkeerscentrum riep verkeer over lange afstand tussen Brussel en Antwerpen op om via de E 19 te rijden. Al het verkeer op de A12 in de richting van Antwerpen moest de snelweg verlaten via uitrit 6 Willebroek-Zuid en de omleiding volgen tot E19, oprit 9 Mechelen-Noord, waar bestuurders weer de snelweg konden oprijden. Daardoor was het ook druk op de lokale wegen.

Bij het ongeval zelf verloor de bestuurder de controle over zijn stuur. Hij raakte volgens de politie een verlichtingspaal en ging daarna over de kop. Eén inzittende is gewond naar het ziekenhuis overgebracht.

Omdat er een vermoeden was van een 2de inzittende en die niet meer ter plaatse kon worden aangetroffen, werd een politiehelikopter ingezet. Maar er werd niemand meer aangetroffen. 

Foto's: Vlaams Verkeercentrum/ GVA